2017 Mart Göçebe

2017 Mart Göçebe

DUYURU    |    GALERİ

*ETKİNLİK ÜCRETSİZDİR

Hediye çekilişlerimize katılmak için ÜCRETSİZ biletlerinizi almayı unutmayın!! 

Çekilişlerimizin bir kısmı biletino sistemi üzerinden, bir kısmıysa stratejik ortağımız kariyer.net üzerinden yapılacaktır. İkisinden de başvurmayı ve biletlerinizi almayı unutmayın!

Biletino :  https://www.biletino.com/event/eventdetail/3413

Kariyer.net :  http://bit.ly/ytugocebe

Yıldız Teknik Üniversitesi Gezi ve Kampçılık klübünün Türkiye'nin en önemli gezginlerini buluşturduğu etkinliktir.

Nedir göçebe ?
Yıldız Teknik Üniversitesi Gezi ve Kampçılık (YTÜGEKA) tarafından düzenlenen, 14-15 Mart tarihinde günde 3 oturumla gezginlerin söyleşiler yapacağı, konferans bittikten sonra sizi yola çıkaracak, yola getirecek konferanstır. Bu gezginler kimdir kimin nesidir şimdilik bizde saklı, yavaş yavaş sindire sindire açıklayacağız.

Her sene düzenlenecek olan bu konferansın fuaye alanında garip garip hediyeler kazanmak için oyunlara katılmanız yetecektir. Eğlenmek için oyunları oynamayı unutmayınız!! Bu etkinlikle yemek içmek serbest demekten korkuyoruz(gezgin adamsınız kiminiz otostoptan çıkıp gelecek) ama yine de merak etmeyin herkese yetecek kadar var:) kısaca hemen beleşe yiyip içiyoruz hem de ödüller kazanabiliyoruz. Üstüne oradan buradan yakından takip ettiğiniz gezginlerle 2 gün boyunca söyleşiler yapıyoruz .

Bu etkinlik sizlere çadır, interrail bileti , uçak bileti aldırabilir, sizi İstanbul'un çiçeği Davutpaşadan otostopa bile çıkarabilir.

 

Etkinlik için ücretsiz bilet almanız gerektiğini unutmayın:     🙂

 

Facebook Etkinlik Linki:
https://www.facebook.com/events/787658591392198/


http://ytugeka.com
https://forum.ytugeka.com
http://facebook.com/ytugeka
http://twitter.com/ytugeka
http://instagram.com/ytugeka
http://youtube.com/ytugeka